Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата Довідка Прес-центр Ресурси

Перелік каналів у «Інтерактивному TV» залишається незмінним


20.01.2017
 

Користувачі послуги, як і раніше, можуть переглядати звичні телевізійні канали, незважаючи на зміни у законодавстві

Після вступу в силу змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» наповненість пакетів «Інтерактивного TV» від Укртелекому не змінилася. Завдяки переговорам провайдера, у партнерстві з яким Укртелеком надає послугу, з медіа групами у пакетах «Інтерактивного TV» зберігається всі існуючі телевізійні канали. Незмінною наразі залишається й вартість пакета.

Сьогодні «Інтерактивне TV» від Укртелекому охоплює 95 тисяч домогосподарств. Вартість пакетів стартує від 39 грн/місяць. До мінімального пакету включено найпопулярніші українські національні канали.

Нагадаємо, що користувачі послуги «Інтерактивне TV» мають можливість переглядати улюблені ТВ-канали й передачі, шоу одночасно на екрані телевізора та на двох додаткових пристроях: смартфон/планшет. При цьому вартість тарифного плану не змінюється. На додаткових пристроях абонентам доступні їх звичні пакети послуги, а також зручні інтерактивні функції «пауза» прямого ефіру, автоматичний «ТВ-запис», що надає доступ до архіву всіх програм за останні 7 днів, можливість створення власного списку улюблених відео або телеканалів, телепрограма, «батьківський контроль» тощо.

Послуга «Інтерактивне TV» надається ТОВ «Діджітал Скрінз» (ТМ «OLL TV» – сервіс цифрового телебачення компанії «Діджітал Скрінз») за підтримки ПАТ «Укртелеком» на партнерській основі.

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту