Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата Довідка Прес-центр Ресурси

Укртелеком – партнер дев’ятого конкурсу IТ-директорів «Best CIO 2016»


27.01.2017
 

Під час церемонії нагородження найкращих IT-директорів Укртелеком відзначив всіх фіналістів

Укртелеком вже третій рік поспіль виступає партнером всеукраїнського конкурсу «Best CIO 2016», який щорічно проводить видання «Компьютерное обозрение». Оператор два роки поспіль ініціював власні номінації, як-от: «Погляд у майбутнє» та «Перемагаючи обставини». Переможцями ставали ІТ-директора Ощадбанку та ПУМБу

Під час урочистої церемонії оприлюднення результатів конкурсу за 2016 рік Микола Давиденко, директор з розвитку корпоративного сегменту Укртелекому, член журі конкурсу наголосив, що цього року оператор вирішив відзначити кожного фіналіста. 

«Не зважаючи на досить складний рік та обмежені бюджети учасники продовжували реалізовувати важливі для свого бізнесу проекти, – підкреслив Микола Давиденко. – Бізнес-напрямок Укртелекому також не стоїть на місці. Ми продовжуємо реалізовувати національні проекти, активно розвиваємо новий «хмарний» напрямок, у тому числі пропонуючи нашим клієнтам скористатися хмарним Дата-Центром, розміщеним у ЄС». 

«Компьютерное обозрение» проводить конкурс Best CIO з 2008 року для виявлення найбільш професійних менеджерів, відповідальних за інформаційні технології в компаніях України. Конкурс відбувається у декілька етапів серед різних галузей.

IMG_9111.jpg

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту