Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата Довідка Прес-центр Ресурси

Укртелеком підключив до інтернету 170 населених пунктів


14.02.2017
 

Завдяки розширенню покриття широкосмугового доступу уже понад 2100 населених пунктів по всій території країни мають інтернет від Укртелекому

Протягом останніх років оператор приділяє особливу увагу інтернетизації невеликих населених пунктів, інвестуючи в розширення географії покриття та модернізацію мережі інтернет. У 2016 році кількість сіл та містечок, підключених до послуги широкосмугового безлімітного доступу до інтернету від Укртелекому, була на рівні попереднього року. Мешканці ще 170 населених пунктів долучилися до всесвітньої павутини. 

Сьогодні безлімітний інтернет від Укртелекому є у майже 2 130 населених пунктах України. Оператор надає послуги в усіх регіонах країни, обслуговуючи понад 1,6 млн абонентів. 

Для своїх інтернет-абонентів компанія пропонує нові, сучасні та доступні пропозиції. Наприклад, послуга «Інтерактивне TV» поєднує в собі цікавий контент та інтерактивні можливості. Клієнти мають можливість самостійно керувати своїм телевізором: телепрограми вже розподілено за категоріями (новини, сімейні, спортивні, розважальні тощо), у відеотеці працює зручний пошук. Також можна ставити телепрограми на паузу, перезапускати передачі прямого ефіру на початок або переглядати їх у записі в зручний час. 

овідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


Корпоративний центр ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту